Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabaret Skeczów Męczących - 15 lecie Kabaretu

  Brzozowski Dom Kultury z Kinem Sokół w Brzozowie
  Brzozów, ul. Armii Krajowej/3, +48 13 434 19 38

  15:30 Niedziela, 13 maja

  • Brak informacji o cenie

  Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczow Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartow. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczow będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki ktorym pokochaliście Kabaret Skeczow Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, ktore już zaraz staną się absolutnymi hitami.
  Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczow Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, ktorego nie możesz przegapić.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Tego nie wiedzieli Polacy w 2019 roku. A Ty odpowiesz na te pytania? QUIZ