(© Fot. KWP Rzeszów.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Niespełna dobę cieszył się wolnością człowiek, który wczoraj po południu z siekierą w ręku napadł na placówkę SKOK w Rzeszowie. Dziś po południu policjanci z Rzeszowa zatrzymali go. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Typowania i poszukiwania sprawcy trwały bez przerwy, policjanci weryfikowali różne informacje. Te najbardziej prawdopodobne wiodły do jednej z podprzeworskich wsi. Policjanci ustalili, że napadu dokonał prawdopodobnie 26-letni Maciej W.

Dziś około godziny 15 policjanci zatrzymali go. Już podczas rozmów z policjantami potwierdził, że napadł na SKOK. Policjanci odzyskali większość skradzionych pieniędzy, zabezpieczyli siekierę i odzież, którą miał na sobie podczas napadu.

Maciej W. przebywa w policyjnych aresztach. Usłyszy niebawem zarzuty, za rozbój z siekierą w ręku grozi mu wyrok do 12 lat pozbawienia wolności.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!