Dokonanie rozboju z siekierą w ręku i usiłowanie zabójstwa pracownika SKOK - takie zarzuty usłyszał dziś w Prokuraturze Rejonowej dla miasta Rzeszowa 26-letni Maciej W., zatrzymany wczoraj przez policjantów. Po południu sąd tymczasowo go aresztował.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Maciej W. zaatakował pracownika placówki SKOK w Rzeszowie w czwartek około godziny 16. Zamachnął się na niego siekierą, tylko błyskawiczny unik i zasłonięcie się ręką sprawiły, że cios wymierzony w głowę nie doszedł celu. Pokrzywdzony jest lekko ranny.

Przestępca zmusił pracownika, by ten dał mu pieniądze. Z łupem uciekł. Po analizie dowodów policjanci i prokurator przedstawili mu zarzuty usiłowania zabójstwa i dokonania napadu z niebezpiecznym narzędziem, zwrócili się też do sądu z wnioskiem o areszt.

Dziś po południu Sąd Rejonowy w Rzeszowie na 3 miesiące tymczasowo aresztował Macieja W.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!