W lutym rozpoczął się kolejny sezon programu Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy. Tym razem najbardziej znani polscy imprezowicze gościli w Zakopanem. Jedną z dwóch osób, które mogą się pochwalić zaliczeniem wszystkich sezonów popularnego programu jest Anna Aleksandrzak, czyli Mała Ania, którą zapytaliśmy o wrażenia po pobycie w górach.

- Ten sezon będzie z jednej strony tragiczny, a z drugiej świetny. Widzowie bardzo mocno się zdziwią - zapowiada Mała Ania, która jest jedną z najbardziej lubianych postaci całego programu. Weterankę programu MTV zapytaliśmy także o poszukiwanie przez nią miłości, rozbierane sesje oraz uzależnieniu od zabiegów medycyny estetycznej. Sprawdźcie nasze wideo oraz zobaczcie zdjęcia z rozmowy!


Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Meryjan (gość)

kolejna kobietka typu ujeżdza penisową karuzelę alfa samców przez 5-10 lat a potem zostanie albo z dzieciakiem albo sama i wieku 30 lat bedzie szukać "dobrego goscia" ktorego będzie zwodzić i zdradzać i używać jako podopory dla swojego ego i potencjalnego dziecka..nienawidze takich kobiet - nikt niechce się żenić i tracić pieniędzy na udawaną kobietę a tak naprawdę dzi wkę...tej drugiej przynajmniej płacę i wiem za co.