(© mat. prasowe)

Już w najbliższą sobotę, 10 czerwca, o godzinie 19:05 na antenie telewizyjnej Dwójki obejrzymy powtórkę trzeciego odcinka teleturnieju „Postaw na milion”. Tym razem do walki o milion złotych staną dwie pary.

Swojego szczęścia w programie spróbują m. in. Sylwia i Sebastian Myzia z Włocławka oraz Aneta Wiktorowicz z Torunia i jej brat Artur z Częstochowy. Sylwia i Sebastian poznali się jeszcze w gimnazjum, a od niedawna są małżeństwem. Ona jest instruktorką hip-hopu i uczy tańczyć dzieci. On pracuje w największej na świecie fabryce nakrętek do alkoholi, ale marzy o rozkręceniu własnego biznesu. Oboje interesują się sportem i lubią aktywnie spędzać czas.

Z kolei druga para uczestników programu - Aneta i Artur - to rodzeństwo. Aneta ma 24 lata i mieszka w Toruniu, gdzie pracuje w klubie hokejowym jako specjalista ds. marketingu. Lubi adrenalinę, a jej marzeniem jest skok ze spadochronem. Artur ma 35 lat i jest radcą prawnym w Częstochowie. Oboje interesują się historią i są smakoszami piwa. Łączy ich również zamiłowanie do motoryzacji. Ona jest jednak pasjonatką motocykli, a on samochodów.

„Postaw na milion” to teleturniej emitowany na antenie TVP2 od 2011 r. i prowadzony przez Łukasza Nowickiego. Jego formuła opiera się na brytyjskim formacie "The Million Pound Drop Live". W programie dwóch graczy staje do gry jako drużyna. Uczestnicy walczą o główną wygraną – milion złotych.

Warto dodać, że w ostatnim odcinku "Postaw na milion" Darii i Tomaszowi, parze pochodzącej z okolic Bydgoszczy, udało się wygrać 100 tys. zł.

Zobacz też: "Postaw na milion" [2 odcinek]Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!